O ELEVEN sportswear

Rádi bychom Vám blíže představili českou značku, která byla založena 11.1.2004. Začali jsme jako bezejmení a bezvýznamní v oboru, který pro nás nebyl profesně blízký. Vzali jsme si za cíl vytvářet a dodávat výrobky zpříjemňující pohyb v přírodě všem, kteří se v ní aktivně pohybují. Od rekreačních až po vrcholové sportovce.

Základem naší kolekce jsou funkční materiály nabízející různé užitečné vlastnosti. Odvod potu, neprofoukávací membrány a zátěry, odolnost vůči vodě a jejich vzájemné kombinace.

Do této kategorie patří i naše ochranná známka STOPBACTERIA. Jde o výrobky, ve kterých se využívá vlastností polypropylenového vlákna s obsahem iontů stříbra, které brání růstu bakterií, plísní a dalších organismů znepříjemňujích život. Jde o ponožky, ale i o termoprádlo.

Za dobu vývoje se nám podařilo ustálit sortiment tak, abychom Vám, našim klientům, nabídli obečení od ponožek až po čepici. Díky týmové práci všech spolupracovníků se můžeme zařadit k již tradičním dodavatelům outdoorového sortimentu na území České republiky.

Od roku 2006 se podílíme na trhu zakázkové výroby cyklistického týmového oblečení. Pořízením vlastního sublimačního zařízení v roce 2007 se náš výkon výrazným způsobem navýšil. Od roku 2010 rozšiřujeme naši nabídku o další sporty. Postupným vývojem a získáváním zkušeností od našich zákazníků jsme se začali prosazovat i na reklamním trhu. Většina našich výrobků dobře slouží našim firemním klientům jako kvalitní reklamní předměty.

Doufáme, že i Vy budete mít příležitost se přesvědčit o přínosu našich výrobků při každodenním používání.

mastercard Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu ELEVEN sportswear