Zákaznická podpora:+420 800 666 111info@eleven.cz
Měna
CZK

Bonusový program

Výhody registrace do našeho e-shopu

Pokud se zaregistrujete do našeho eshopu, získáte tím několik výhod a zároveň se k ničemu nezavazujete.

  • jednoduchost - dodací adresu stačí vyplnit jednou při registraci a při opakovaných objednávkách ji nemusíte znovu zadávat
  • přehled o historii objednávek - ve svém účtu vidíte všechny své předchozí objednávky, jejich položky a stav
  • speciální nabídky a akce - pro registrované zákazníky připravujeme speciální nabídky, designové edice nebo slevy
  • bonusový systém - získávejte slevu na další nákupy, více informací naleznete níže

Bonusový program

Připravili jsme bonusový systém za realizované nákupy. Celková částka, kterou vynaložíte na nákup našich produktů, bude automaticky převedena na bodovou hodnotu v poměru 10 Kč = 10 bodů = 1 Kč slevy na další nákup. Body mohou sbírat všichni registrovaní zákazníci.

Jak můžu získat bonusové body?

Bonusové body získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíte dostatek bonus bodů, můžete je uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím větší slevy můžete získat. Bonusové body se vám přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. Body se přičítají podle vzorce 1 EUR = 1 bod / 1 CZK = 1 bod.

Jak můžu bonusové body uplatnit?

Vaše nasbírané body vám přináší slevy. Stav vašich bodů můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. V košíku vidíte stav bonusových bodů s možností jejich použití.

Kombinace se slevovými kupóny

Na jedné objednávce nelze použít body a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bodů.

Přehled bodů

Přehled počtu získaných bonusových bodů je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte bilanci vašich bonus bodů na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich bonusových bodů bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich bodů bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho bonus účtu.

Co když si zakoupím produkt bez využití bonusových bodů a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane se získanými body?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané bonusové body. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

A co platnost mých bodů?

Platnost Vašich bonusových bodů je omezena na 365 dnů

Další informace

Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit!

Používáme Bonusový systém Ellity