Milan Engel - nový ambasador ELEVEN

Máme ohromné štěstí, že pocházíme z kraje, kde není nouze o talentované sportovce. A to i v ostatních zajímavých sportech, než je lyžování nebo atletika.

Náš další ELEVEN ambasador je toho důkazem!

Milan Engel

Dovolte nám představit Milana Engela – enduro a cross-country jezdce, jehož cílem je vyhrát Rally Dakar.

„Značku Eleven jsem si vybral proto, že se mi vždy líbil sortiment značky a materiál. Firma Eleven je zaměřená na sport a je z Jablonce nad Nisou, kde jsem se narodil. Je to pro mě taková srdcová záležitost. Z této spolupráce mám velikou radost a myslím si, že do budoucna bychom mohli udělat i dakarskou kolekci,“ popsal Milan svou motivaci ke spolupráci s námi.

Milan Engel

Milan jezdil dlouho enduro soutěže, kde byl velmi úspěšný, ale postupem času ho zlákaly dálkové rally, při kterých zažívá vždy něco nového a poznává místa, kam by se jinak nedostal.

Dálková rally je specifická disciplína, při které musí jezdec umět mnoho věcí na motorce. Musí si umět opravit motorku, mít pro ni cit, a umět se zorientovat i v obtížném a nepřehledném terénu.

Milan Engel

Milan patří již od roku 2015 do týmu Orion – Moto Racing Group a na Dakar jede již po osmé. Na minulém Dakaru se svou KTM 450 Rally Replica obsadil krásné 18.místo. V lednu pojede poprvé v kategorii Original by Motul, která je vypsaná pro závodníky bez asistence. Právě zde má velké šance dosáhnout skvělého výsledku.

Milan Engel

Milan Engel bude mít na Rally Dakar číslo 22, tak mu spolu s námi fanděte, ať dojede do cíle ve zdraví, s krásným výsledkem navrch.
Čerstvé informace můžete sledovat na Instagramu Milan Engel nebo na Facebooku Milan Engel Fanclub.

Tým Eleven

Líbil se vám článek?

ANO

Komentář