Vrácení nebo výměna zboží

Vánoční nabídka

U zboží zakoupeného v prosinci 2019 prodlužujeme možnost jeho výměny nebo vrácení až do konce ledna 2020. Vánoční dárky tak můžete na našem eshopu zakoupit bez rizika.

Možnost výměny zboží

Pokud nejste s od nás zakoupeným zbožím spokojeni (nevyhovuje plně Vašim požadavkům, hlavně velikostně), nabízíme Vám možnost zboží vyměnit. Zboží bude vyměněno po vzájemné dohodě a po zaslání zboží na adresu provozovny, odkud Vám bylo zboží posláno (najdete ji na faktuře v kolonce provozovna) nebo po osobním doručení na naši prodejnu v Jablonci nad Nisou.

Zboží musí být dodáno neporušené, tak jak bylo převzato od prodávajícího a tím pádem schopné dalšího prodeje. Prosíme spolu se zbožím dodat kopii faktury, na kterou můžete rovnou vepsat požadavek na výměnu zboží. Usnadní nám to bezchybně provést celý proces výměny zboží.

Poštovné při výměně zboží účtujeme 99,– Kč. Výměnu zasíláme na dobírku. Každý případ se budeme snažit vyřizovat k úplné spokojenosti zákazníka.

Možnost vrácení zboží

Zákony České republiky udávají možnost vrácení zboží zakoupeného přes internetový obchod (uzavření kupní smlouvy na dálku) do 14 dnů od převzetí zboží.

Zboží musí být dodáno neporušené, jak bylo převzato od prodávajícího a tím pádem schopné dalšího prodeje. Prosíme spolu se zbožím dodat kopii faktury, na kterou můžete rovnou vepsat číslo účtu, kam máme poukázat peníze zpět. Adresa pro vrácení zboží je také adresa provozovny v Jablonci nad Nisou.

Zboží zasílejte na adresu

ELEVEN SPORTSWEAR, s.r.o.
Janovská 2
Jablonec nad Nisou
466 04

Případné dotazy rádi zodpovíme

tel.: +420 776 711 511
email: info@eleven.cz