Vrácení nebo výměna zboží

Vánoční nabídka

U objednávek provedených v listopadu a prosinci 2020 prodlužujeme možnost výměny nebo vrácení až do 15. ledna 2021. Vánoční dárky tak můžete na našem eshopu zakoupit bez rizika.

Výměna zboží

Pokud nejste s od nás zakoupeným zbožím spokojeni, nabízíme vám možnost jeho výměny. Zboží zašlete na naši adresu ELEVEN sportswear s.r.o., Janovská 2, Jablonec nad Nisou, 466 04, nebo přineste osobně na naši prodejnu na stejné adrese v Jablonci nad Nisou.

Zboží musí být dodáno neporušené, tak jak bylo převzato od prodávajícího a tím pádem schopné dalšího prodeje. Prosíme přiložte také kopii faktury, na kterou můžete rovnou dopsat svůj požadavek na výměnu. Usnadní nám to bezchybně provést celý proces.

Poštovné při výměně zboží účtujeme 99,– Kč. Výměnu zasíláme na dobírku. Každý případ se budeme snažit vyřídit k úplné spokojenosti zákazníka.

Možnost vrácení zboží

Zákony České republiky udávají možnost vrácení zboží zakoupeného přes internetový obchod (uzavření kupní smlouvy na dálku) do 14 dnů od převzetí zboží.

Zboží musí být vráceno neporušené, jak bylo převzato od prodávajícího a tím pádem schopné dalšího prodeje. Prosíme spolu se zbožím dodat kopii faktury, na kterou můžete rovnou vepsat číslo účtu, kam máme poukázat peníze zpět. Adresa pro vrácení zboží je také adresa provozovny v Jablonci nad Nisou.

Zboží zasílejte na adresu

ELEVEN SPORTSWEAR, s.r.o.
Janovská 2
Jablonec nad Nisou
466 04

Případné dotazy rádi zodpovíme

tel.: +420 776 711 511
email: info@eleven.cz