Způsoby dopravy a platby

Doprava zboží ČR

GEIS PARCEL CZGeis Parcel CZ- kurýrní služba

Zásilka je doručována následující pracovní den po odeslání. Kurýr GP Vás bude před doručením kontaktovat telefonicky. V případě, že Vás nezastihne, pokusí se dodat zásilku další pracovní den. Celkem až 3 pokusy doručení, poté se zásilka vrací zpět k nám.

Cena: 79 Kč (včetně DPH)

Obchodní balík České poštyČeská pošta

Zásilka je doručována následující pracovní den. V případě, že Vás Česká pošta nezastihne na dodací adrese, nechá ve schránce oznámení o uložení zásilky. Úložní doba je 5 dnů. Výjimečně se stane, že zásilka není doručena a ani nemáte oznámení ve schránce. V takovém případě vyhledejte balík na stránkách dopravce (viz sekce „Problémy s doručením“) nebo nás kontaktujte.

Cena: 99 Kč (včetně DPH)

Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout v sídle naší provozovny v Jablonci nad Nissou. Tuto službu nijak nezpoplatňujeme. 

GEIS PARCEL CZDoprava zboží na Slovensko - Geis Parcel CZ

U objednávek v hodnotě nad 100 EUR je doprava na Slovensko zcela ZDARMA!

Zásilka je doručována dva pracovní dny po odeslání. Kurýr GP Vás bude před doručením kontaktovat telefonicky. V případě, že Vás nezastihne, pokusí se dodat zásilku další pracovní den. Celkem až 3 pokusy doručení, poté se zásilka vrací zpět k nám. 

Cena: 250 Kč (včetně DPH) / 10 EUR

Způsoby platby

Dobírka

Nejpoužívanější způsob platby. Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli (kurýrovi) nebo na poště. 

Cena: 39 Kč (včetně DPH)

Hotově při osobním odběru

Zboží zaplatíte v hotovosti na našem výdejním místě. Budete informováni emailem, že zboží je připraveno pro Vás - bez potvrzujícího mailu není osobní odběr možný.

Plaťte z debetní nebo kreditní karty

GP webpay je nejpoužívanější platební bránou v českých e-shopech. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky MasterCard, VISA a American Express a skvěle funguje v mobilních telefonech. GP webpay odpovídá celosvětovým standardům a splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky MasterCard SecureCode, Verified by VISA a SafeKey, definované karetními asociacemi MasterCard, VISA a American Express. Tyto standardy jsou označovány jako3D Secure a zaručují maximální bezpečnost plateb.