Cyklistická helma R2 EXPLORER ATH26A

1 699,00 Kč s DPH

Tento produkt již není na skladě

Zakoupením tohoto produktu získáte 1699 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 1699 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 84,95 Kč.


Spojení technologie a stylu. Nadčasový tvar modelu EXPLORER je jako stvořený pro neočekávané zážitky v terénu i rychlou jízdu na silnici. Na treku ochrání zvýšená odolnost konstrukce přilby tvořená skořepinami 100% chránící měkké jádro přilby jak z vrchní tak spodní části. Fenomenální aerodynamika naopak vybízí k překonání rychlostních rekordů. Ladné žebrování s mohutnými ventilačními otvory doslova nasává proud vzduchu do přilby a poskytuje perfektní odvětrání.

Zbytkový proud plynule obtéká po hladkém povrchu přilby do zadní části, kde za pomoci optimálně navržené aerodynamické hraně dochází ke snížení turbulencí a eliminaci nepříjemného hluku. Propracovaná ergonomie optimalizuje rozložení hmotnosti a umístění těžiště přilby, kterou tak nebudete téměř vůbec cítit. Teď už stačí jen vyrazit a jet svůj závod. RIDE YOUR RACE.

  • Popis velikostí: M: 55-58 cm, L: 58-61 cm
  • Hmotnost: M: 240 g, L: 260 g
  • Barva: matná černá, šedá
  • Počet ventilačních otvorů: 21
  • Náhradní polstrování helmy ZDARMA