Kvalitní materiály a grafika ke každé velikosti

materiály ELEVEN

ELEVEN sportswear šije vždy veškeré své sportovní oblečení s důrazem na prvotřídní kvalitu bez kompromisů. Kvalita a poctivá práce je naším receptem na spokojeného zákazníka.
 

Vše začíná výběrem těch nejlepších a nejvhodnějších materiálů. Této činnosti věnujeme velkou pozornost a naším kvalitativním a testovacím sítem nemají šanci projít nekvalitní výrobky, nebo produkty špatně technologicky zpracované. Naši dodavatelé to tedy s námi vskutku nemají jednoduché. O to víc si vážíme spolupráce se skutečně kvalitními a léty prověřenými dodavateli, stejně tak jako oni si váží spolupráce s námi. Díky tomu Vám můžeme na poli materiálů nabídnout opravdu jen to nejlepší.
 

Dodavateli úpletů a látek jsou renomované italské značky BORGINI, M.I.T.I., nebo RESISTEX a další, které vyrábějí textilní materiály pro nejlepší světové oděvní firmy zabývající se sportovním oblečením.
 

Kvalitní cyklistické výstelky nám dodává, ve světě cyklistiky proslulá, italská firma T.M.F.. Pro náš sortiment nabízíme čtyři druhy výstelek. Od základní varianty BASIC až po 4D profi výstelku BODY MAP. Všechny výstelky jsou bezešvé, pohodlné, anatomicky tvarované, snadno vypratelné a rychleschnoucí. Každý druh má navíc své vlastní specifické vlastnosti, díky kterým jsme schopni pokrýt potřeby všech kategorií cyklistů. Námi používané zipy jsou vyrobeny v ČR a nabízíme je u svých výrobků v několika provedeních. Můžete si vybrat, zda preferujete klasický, normální zip, skrytý, nebo poloskrytý. Dále je na výběr z několika možných délek, přesně podle Vašich potřeb a zvyklostí. Krátký o délce 16 cm, 3/4 (40 cm) anebo celorozepínací zipy. U softshellových bund a vest používáme skrytý vodotěsný zip.
 

Za zmínku stojí ještě materiál STOPBACTERIA. Jedná se o výrobky, ve kterých se využívá vlastností polypropylenového vlákna s obsahem iontů stříbra, které brání růstu bakterií, plísní a dalších mikroorganismů znepříjemňujících život. Z tohoto materiálu vyrábíme jak ponožky, tak i celou kolekci termoprádla.
 

Veškeré naše oblečení je vyráběné ručně a šité výhradně v České republice. Ať už se jedná o standardní sortiment, nebo zakázkovou výrobu, zůstáváme věrni tradiční ruční textilní výrobě. Ke každému jednotlivému výrobku přistupujeme jako ke kusové ruční výrobě a díky tomu se mu tak dostává vždy stejná péče a vy si můžete být jisti tím, že se k Vám dostane pouze to nejlepší. I běžnou produkci šijeme stejně pečlivě a poctivě, jako zakázkovou výrobu na tři kusy. Grafické podklady jednotlivých výrobků zpracováváme pro každého zákazníka a každou velikost individuálně a zvlášť. Je to sice výrazně náročnější, než běžná „masová produkce“, ale díky této práci navíc docílíme toho, že stejná grafika (potisk, obrázek, logo) působí na všech velikostech proporčně stejně. Ať už máte velikost S, nebo XXL, vždy budou vypadat stejně.
 

A proč vlastně tohle všechno děláme a nenecháváme šít v Číně? Protože naším cílem je spokojený zákazník...