Chcete k nám do týmu? Teď máte šanci!

Odkládáme běžky, obouváme běžecké boty.

Společně s jarem a teplejším počasím přichází i naše zbrusu nová kolekce běžeckého oblečení a doplňků pod záštitou Eleven Run Team.

Proč tato kolekce vznikla? Kdo si ji může zakoupit? Na tyto otázky nám odpověděl spoluzakladatel a vedoucí týmu Martin Fořt.

martin fort

Co je to Eleven Run Team a proč vlastně vznikl?

Martin: Jsme sportovní tým, jehož hlavním účelem vzniku bylo především testování sportovního oblečení Eleven v terénu a sdílení našich postřehů s vývojovým oddělením. Jednoduše řečeno, jestli funkční oblečení funguje tak, jak má, jestli se v něm běží příjemně, zda někde něco neškrtí nebo nepřekáží.  Dalším cílem je samozřejmě reprezentace a propagace naší mateřské firmy.

Eleven Run Team v současné době tvoří 25 běžců a běžkyň z celé České republiky, společně závodíme a testujeme už od roku 2014 a na kontě máme několik nemalých úspěchů. Více informací o členech a akcích najdete na eleventestteam.cz/run a na našem Facebooku.

V čem se nová kolekce liší?

Martin: Především v tom, pro koho je určená. Rozdíl je také v barevnosti dámské i pánské kolekce. Grafický design zůstal stejný a zachovali jsme i použití kvalitních materiálů od evropských výrobců.

Pro koho je tedy určená?

Martin: To je na tom to nejlepší. Pro všechny! Díky této kolekci se k našemu týmu může připojit a zároveň ho podpořit kdokoliv. Bez ohledu na to, kolik je vám let, odkud pocházíte nebo jaké máte dosavadní úspěchy. Stačí se jen obléknout. Nezáleží na tom, jestli se běhu věnujete závodně a nebo si jdete v neděli odpoledne zaběhat kolem jablonecké přehrady, protože vás to baví a protože se vám prostě chce.

Můžeme být kdekoliv, naše osobní cíle mohou být různé a přesto můžeme mít vždy pocit, že běžíme se svým týmem v zádech.

nova kolekce

Celá kolekce Eleven Run Team je už nyní dostupná na e-shopu. Ke každé objednávce výhodného běžeckého setu od nás navíc do 18.dubna 2021 získáte praktický dárek v podobě kompresních ponožek.

Použijte na Instagramu hashtag #runwitheleven a sdílejte s námi své úspěchy!

Tým Eleven

Líbil se vám článek?

ANO