Cyklistické kalhoty


Cyklistické kalhoty
Cyklistické kalhoty jsou k dispozici ve dvou typech - vzorech (podkova a 3 - panelové). Stejný střih pro muže i ženy - stejné velikosti. Oba druhy cyklo kalhot jsou nabízeny s laclem, nebo bez. Na výběr jsou krátké nohavice, 3/4, nebo dlouhé nohavice. Vysoce kvalitní TMF (Itálie) výplně (polstrování) - více možností. Dodavatel elastických vlák...
Cyklistické kalhoty jsou k dispozici ve dvou typech - vzorech (podkova a 3 - panelové). Stejný střih pro muže i ženy - stejné velikosti. Oba druhy cyklo kalhot jsou nabízeny s laclem, nebo bez. Na výběr jsou krátké nohavice, 3/4, nebo dlouhé nohavice. Vysoce kvalitní TMF (Itálie) výplně (polstrování) - více možností. Dodavatel elastických vláken je společnost MITI (Itálie). Cyklo kalhoty a cyklistické kombinézy jsou vyráběny z materiálu SHIELD M.I.T.I.ELASTIC. Jedná se o silnější elastický úplet s výbornou prodyšností, který dokonale přilne k tělu aniž by zabraňoval maximální volnosti pohybu.
Zobrazit

Cyklistické kalhoty Počet produktů: 7

Podkategorie

  • Krátké kalhoty
    Perfektně padnoucí cyklo kalhoty a cyklistika, je ta nejlepší kombinace. O umístění kvalitního polstrování je lepší uvažovat dříve, než bude příliš pozdě. Najdete zde různé typy možností. Udělejte si čas najít to nejlepší řešení. Je to vaše tělo, které Vám za takto strávený čas bude děkovat.
  • Dlouhé kalhoty
    Dlouhé - COOL kalhoty, vyrobené z kartáčované elastické italské tkaniny. Možnost varianty "Podkova, nebo 3-Panel. K dispozici s polstrováním, nebo bez něj. Vhodné k použití v zimě.
  • 3/4 kalhoty
    Perfektně padnoucí kalhoty jsou nejlepší. O umístění kvalitního polstrování je lepší uvažovat dříve, než bude příliš pozdě. Kalhoty v této kategorii ochrání vaše kolena před chladem. Nezapomeňte si vybrat to správné polstrování.
  • Speciální edice
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek